Hakkımzıda

Dünya genelinde Online ticaretin her geçen gün hızla arttığını görmekteyiz. İnsanlar alışverişlerini İnternet üzerinden yaparak zamandan ve iş gücünden tasarruf etmektedirler. Bizlerde bu gerçekleri görmezden gelemedik ve işimizi İnternet’e taşımaya karar verdik.

Önceleri perakende olarak sattığımız ürünleri artık İnternet’e taşımaya karar verdik. Sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmak için yöntemler geliştirdik.

İnternet sitemizden en ufak tereddüt etmeden ürün satın alabilir, üyelik yapabilirsiniz.

 

Bor Marketim adı ile çıktığımız bu yolda büyük tecrübelerimiz olduğunu çok rahat söyleyebiliriz. Kozmetik ve sağlık ürünleri başta olmak üzere çok sayıda ürünü sitemizde bulabileceksiniz.

Bor Marketim sizlere adına yakışır şekilde hizmet vermek için var gücü ile çalışmaktadır. Sitemiz de zaman içinde birçok kozmetik firmasından ürünler bulabileceksiniz ve dilediğiniz ürünlere en uygun fiyat avantajları ile sahip olabileceksiniz.

 

Çıktığımız bu E-ticaret yolculuğumuzda sizlerin destekleri ile daha iyi işlere imza atacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Her zaman en iyisini sizlere sunmak için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz

Online satış sitesi olarak herkesin bildiği ve severek alışveriş yaptığı birmaarka haline gelmek.

 

Vizyonumuz

Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde tanınmış bir marka ve E-ticaret sitesi olabilmek.

Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.